בטל ציקורל השכרת רכב

אנו מתמחים במתן שירותי השכרת רכב מקצועיים בהתאמה אישית לאנשים בכל הגדלים.

נעים להכיר: אנחנו טל ציקורל –
החברה המובילה בישראל להשכרת רכב בחו”ל. ומה הפך אותנו לחברה מובילה? במילה אחת: סטנדרטים.

אצלנו תוכלו להזמין השכרת רכב בחו”ל בלמעלה מ-60 מדינות, בשיתוף פעולה מלא עם חברות ההשכרה הבינלאומיות הגדולות בעולם וספקים מקומיים מובילים בתחומם.

אנו מציעים מגוון רחב של הצעות אטרקטיביות וקבוצות רכב, המאפשרות לכם ליהנות ממענה מהיר ויעיל, לפני, לאורך ההשכרה עצמה ואחריה. במילים פשוטות: כל שעליכם לעשות הוא לבחור את היעד שלכם ואנחנו נהיה שם בשבילכם.

הסטנדרטים שלנו גבוהים יותר, ואנחנו יודעים שגם שלך.

לאחר למעלה מ-30 שנה של מתן שירות לישראלים השוכרים רכב בחו”ל, למדנו להתאים עבורכם את המוצר האידיאלי, תוך מתן שירות ברמה הגבוהה ביותר לכל אורך הדרך.

מאז הוקמה עופרן, הצבנו סטנדרט חדש בענף השכרת הרכב,כל טיול או הרפתקה שלכם מאפשרים לנו ללמוד ולהתפתח כדי שנוכל להמשיך ללכת ולהשתפר..

איך אנחנו עובדים

אנחנו מתווך, אז אנחנו מארגנים את השכרת הרכב בשמך. מכיוון שאנו משתפים פעולה עם כל כך הרבה חברות השכרה, אנו בעמדה המושלמת להציע לך מגוון רחב של עסקאות נהדרות, בכל רחבי העולם. אבל אנחנו הרבה יותר מאתר השוואת מחירים, כי אנחנו נשארים איתך בכל שלב של הדרך.

אנו משתמשים בכל הניסיון שלנו – ובחוויות של מיליוני לקוחותינו – כדי להביא לך את המכונית שאתה צריך ואת איכות השירות שאתה רוצה. תמיד במחיר הטוב ביותר. אבל אל תתייחס למילה שלנו. תסתכל על מה אנשים אמיתיים חושבים על טל ציקורל.

למייסדים שלנו היה הרעיון הפשוט לרצות להפוך את השכרת הרכבים להרבה יותר טובה. ואנחנו פרחנו כי הלקוחות שלנו אוהבים את איך שאנחנו עובדים.

הפרטים שלנו

אימייל

info@talchekoralcon.com

כתובת

המשכית 52, הרצליה, ישראל